WWW.SİHİRBAZLİK.FORUMDİZİNİ.ORG

Sihirbazlıklarımız,Sihirler,Sihirbazlıklar,Sihirbazlik,Bilmeceler,Hikayeler,Zeka Soruları,Zor Numaralar,Merak Edilen Numaralar,Online Oyun Bölümü,Metin2, Hile,İkariam,Hileleri,Travian,Hileleri....Saymakla Biter Mi Hiç!Hepsi Ve Daha Fazlası İçin BU SİTE!!!


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Söz Dinleyen Kibrit Kutusu

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Söz Dinleyen Kibrit Kutusu Bir Cuma Nis. 23, 2010 10:33 am

Admin

avatar
Admin
Gerekli malzemeler : Çengelli iğne , misina ( yoksa beyaz ip olabilir) kibrit kutusu.

Yapılışı :

1) Kibrit kutusunun uç kısmına yakın bir yerden ( ortada olmamasına dikkat!) delik açılır .

2)deliğe misinayı veya ipi bağlarız (ipin uzunluğu önemli. ne kadar uzun tutarsanız o kadar iyi ; çünkü uzun olursa kesme şansınız olr)

3)Misinanın veya ipin diğer ucunu çengelli iğnemize bağlarız.

4)Çengelli iğnemizi kıyafetimizden görünmeyecek bir yere takarız ( ben genelde polarımın arkasına takmayı tercih ederim ancak karar sizin )

5) Artık hemen hemen hazırız şimdi sıra kibrit kutusunu yerleştirmeye geldi. Kibrit kutusunu avucunuzun içine veya dışına koyun (ip orta parmak ile yüzük parmak arasında kalsın )

6) Şimdi hazırız. Eğer elinizi yeterince ileri hareket ettirirseniz ip o kadar gerilir ve kibrit kutusunu hareket ettirir.

7) kibrit kutusunu yukarı kaldırmak istersenizde açtığınız deliğin üstte olması yeterli ( hileyi anlamamaları için deliğin üst ve arka tarafta olmasına dikkat etmeliyiz. )

http://sihirbazlik.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz