WWW.SİHİRBAZLİK.FORUMDİZİNİ.ORG

Sihirbazlıklarımız,Sihirler,Sihirbazlıklar,Sihirbazlik,Bilmeceler,Hikayeler,Zeka Soruları,Zor Numaralar,Merak Edilen Numaralar,Online Oyun Bölümü,Metin2, Hile,İkariam,Hileleri,Travian,Hileleri....Saymakla Biter Mi Hiç!Hepsi Ve Daha Fazlası İçin BU SİTE!!!


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Terk Edilmiş Bölge Ele Geçirmek

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Terk Edilmiş Bölge Ele Geçirmek Bir Çarş. Mayıs 19, 2010 10:30 pm

Admin

avatar
Admin
Travian oyununda önemli savaş nedenlerinden bir tanesi de terk edilmiş bölgeleri ele geçirmektir. Terk edilmiş bölge nedir? Burası, köy kurabileceginiz alanlardır.

Üzerlerinde henüz bir köy bulunmadığı buralara oyunda "terk edilmiş bölge" denir.

Bu bölgeler, değişik tahıl alanlarına sahip oldukları için, özellikle 9 ve 15 tarlalı köy alanlarını ele geçirmek önemlidir.

Terk edilmiş bölgelerde yeni bir köy kurabilmek için köşk ya da saray seviyesinin yeni bir köy kurmak için göçmen basmaya izin vermesi gerekir. Köşk için 10 ve 20. seviyeler, saray için 10, 15 ve 20. seviyelerde yeni bir yerleşim alanı kurulabilir.

Bu seviyelerde saray ya da köşkten üç tane göçmen bastığınızda, eğer kültür puanınız da yeterliyse ve 750şer hammaddeniz bulunuyorsa, göçmenlerinizi yeni bir alana yeni bir köy kurmak için gönderebilirsiniz.

Terk edilmiş bölgeye tıkladığınızda, açılan sayfada, yeni köy kurma seçeneğine tıklamanız için yeni bir köy kurmak için gerekli bütün şartları sağlamış olmanız gerekir.

http://sihirbazlik.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz