WWW.SİHİRBAZLİK.FORUMDİZİNİ.ORG

Sihirbazlıklarımız,Sihirler,Sihirbazlıklar,Sihirbazlik,Bilmeceler,Hikayeler,Zeka Soruları,Zor Numaralar,Merak Edilen Numaralar,Online Oyun Bölümü,Metin2, Hile,İkariam,Hileleri,Travian,Hileleri....Saymakla Biter Mi Hiç!Hepsi Ve Daha Fazlası İçin BU SİTE!!!


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Pantolon Cebim Delinmiş

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Pantolon Cebim Delinmiş Bir Perş. Nis. 22, 2010 8:02 pm

Admin

avatar
Admin
Etkisi: Sihirbaz bir izleyiciden bir bozuk para alır ve işaretlemesini ister. Delik pantolon cebiniz olduğundan yakınıp işaretli parayı cebinize atarsınız. “Tüh… Delik bu cebimde değilmiş” diyerek diğer ayağınızı kaldırırsınız ve izleyicinize işaretli parayı uzatırsınız.

Nasıl yapılır: Tabii ki fazladan bir bozuk para ile. Bozuk para isterken sizdeki bozuk paranın aynı değerinde bir para istemeyi unutmayın.

Sonra izleyiciden üzeri işaretlenmiş bozukluğu alıp ve sağ pantolon cebinize atarmış gibi yapıp, bozuk para sağ avucunuzda gizli kalmasını sağlayın. Sağ ayağınızı sanki bozuk paranın deligi bulup aşagıya düşmesini sağlamak istiyormuşsunuz gibi sallayın. Sonra “Tüh be … Delik bu cebimde değil” diyerek sol ayağınızı kaldırın. Eğilip parayı alın ve avucunuzda işaretli para ile yer değiştirin. Sırıtkan Yüz

http://sihirbazlik.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz