WWW.SİHİRBAZLİK.FORUMDİZİNİ.ORG

Sihirbazlıklarımız,Sihirler,Sihirbazlıklar,Sihirbazlik,Bilmeceler,Hikayeler,Zeka Soruları,Zor Numaralar,Merak Edilen Numaralar,Online Oyun Bölümü,Metin2, Hile,İkariam,Hileleri,Travian,Hileleri....Saymakla Biter Mi Hiç!Hepsi Ve Daha Fazlası İçin BU SİTE!!!


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Dört As Oyunu

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Dört As Oyunu Bir Cuma Nis. 23, 2010 8:20 pm

Admin

avatar
Admin
Sihirbaz cebinden bir deste çıkarır ve içinden dört ası ayırır. Seyircilerden birine dört ası desteye farklı yerlere koymasını ve iyice karıştırmasını ister. İşlem bitince desteyi seyirciden alır ve ceketinin iç cebine koyar.

Seyircilerine dönerek yapılan işlemleri anlatır. “Ben dört ası desteden hiç bakmadan çıkaracağım. Hem de istediğiniz sırayla.” Seyircilerden birine dönerek “Hangi ası ilk olarak çıkarayım desteden (kupa, karo, maça, sinek)? Hangisi?” Seyircinin isteğine göre dört as da desteden bulunur ve çıkarılır.

Seyirciler şaşkınlıklarını gizleyemez. İnanılmaz gibi görünen bu oyunu birkaç provayla sizler de yakınlarınıza yapabilirsiniz...

Oyun için gerekli malzemeler:

İki adet aynı renk ve desenli deste

Kıyafet olarak cebi olan bir gömlek ve ceket

Sunum:

Destenin birinden dört ası ayırın ve geri kalan kağıtları kaldırın. Ayırdığınız 4 ası, önden arkaya kupa, karo, maça, sinek olarak dizin ve yüzleri size bakacak şekilde gömleğin cebine koyun, bu sırayı iyice ezberleyin.
Aslar, ceket cebinizdeki seyircinin size karıştırıp verdiği desteden çıkarılıyormuş gibi yapılıp, gömlek cebinden alınarak masaya konur.

Mutlaka pratik yapın ve izleyicileriniz çok şaşıracak.

http://sihirbazlik.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz