WWW.SİHİRBAZLİK.FORUMDİZİNİ.ORG

Sihirbazlıklarımız,Sihirler,Sihirbazlıklar,Sihirbazlik,Bilmeceler,Hikayeler,Zeka Soruları,Zor Numaralar,Merak Edilen Numaralar,Online Oyun Bölümü,Metin2, Hile,İkariam,Hileleri,Travian,Hileleri....Saymakla Biter Mi Hiç!Hepsi Ve Daha Fazlası İçin BU SİTE!!!


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İskambil Kartları Oyunu

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 İskambil Kartları Oyunu Bir Cuma Nis. 23, 2010 7:35 pm

Admin

avatar
Admin
52′lik bir iskambil destesini bir arkadaşınıza iyice karıştırması için verin. Sonra kağıtları alıp üstten (kapalı taraftan) sıra ile üst üste sayarak yarısına kadar (26) açın. Sonra yirmi altı kagidi, sırasını bozmadan destenin en altına koyun. Ustten bir kağıt açın. O kağıt ‘10′ dan küçükse 10′a tamamlayacak kadar kağıdı, kapalı olarak altına doğru koyun. ( 3 çıktı ise 7 adet; 9 çıktı ise 1 adet; 10 çıktı ise hiç. Semboller önemli değil. Resimliler de 10 sayı) Bunu iki kere daha yapın. Sonra açıkta kalan üç kağıdın sayı değeri toplamını hesaplayın. Toplamı kadar kagidi, destenin ustunden sayın. Toplama geldiğinizde o kağıdı açmadan kağıdı bilin!
Bir misal verelim:
26 kağıt saydıktan sonra ilk actigimiz kağıt, ‘6′ olsun. Altına doğru 4 adet kagit daha, kapalı olarak koyuyoruz. İkinci kağıdı açıyoruz. O da ‘vale’ olsun. Sayı değeri ‘10’ olduğu için hiç kağıt koymuyoruz. Üçüncü kağıt ta ‘2′ olsun. altına 8 adet kağıt koyuyoruz. Şimdi açık olan kağıtların değerini bulalım:
6+10+2 sonuç = “18″
O halde üstten açacağım 18.ci kağıt sinek beşlidir.

http://sihirbazlik.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz