WWW.SİHİRBAZLİK.FORUMDİZİNİ.ORG

Sihirbazlıklarımız,Sihirler,Sihirbazlıklar,Sihirbazlik,Bilmeceler,Hikayeler,Zeka Soruları,Zor Numaralar,Merak Edilen Numaralar,Online Oyun Bölümü,Metin2, Hile,İkariam,Hileleri,Travian,Hileleri....Saymakla Biter Mi Hiç!Hepsi Ve Daha Fazlası İçin BU SİTE!!!


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Şapka Numarası

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Şapka Numarası Bir Cuma Nis. 23, 2010 10:42 am

Admin

avatar
Admin
Gereken malzemeler: sihirbazların kullandığı şapka veya ona benzeyen bir cisim. sürahi su. iki adet plastik piknik bardakları.

gösteridenönceki hazırlıklar. önce plastik bardakların birinin altını yuvarlakça delelim ama çok büyük olmasın. daha sonra ikincisinin ağıza gelen dışa doğru yuvarlak kızmını keselim ve altı delik olanı öbürünün içine geçirelim ve böylece bir bardak görünümü alır.

Gösterinin yapılşı: öncelikle iki bardak haline gelmiş plastikleri şapkaya koyalım ve iki bardaktan üstteki altı deliği elimize alalım öbürü içi,ndee duruyor ama kimse bilmiyor daha sonra ben bu şapkaya su dökücem ve geri bir bardağa topluyacam deyin ve suyu alın sürahiyle vesaire şapkanın içindeki bardağa dökün seyirci suyu şapkaya döktüğünüzü sanıcak. ve daha sonra altı delik olanı geri su dolu bardağa geçirin ve su bardağın içine toplanmış olcak amaa kimse bilemeyecekve seyircelere teker teker şapkanın içinin kuru olduğunu kontrol ettirin şaşıpkalcaklar......

http://sihirbazlik.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz